Biblioteka

AISV bibliotekoje moksleiviai gali naudotis knygomis ir įvairiomis laikmenomis. Mūsų bibliotekoje yra daugiau nei 10000 pavadinimų grožinės ir negrožinės literatūros knygų, žinynų, garso, vaizdo bei DVD kasečių kolekcija. 

Biblioteka teikia prieigą prie šių informacijos išteklių:


 

 

Moksleiviai gali pasiimti knygas ir laikmenas į namus, bet turi laikytis taisyklių

Knygas, vaizdo ir DVD kasetes galima pasiimti į namus vienai savaitei. Jei moksleivis nebaigė skaityti knygos per savaitę, ją reikia atnešti į biblioteką ir pratęsti skolinimosi laiką. Pratęsimo procedūra gali būti kartojama daug kartų. Jeigu knyga neperregistruojama ir ją vėluojama grąžinti ilgiau nei dvi savaites, moksleivio šeimai išsiunčiamas lapelis,  nurodant knygos, kurią reikėjo grąžinti, pavadinimą, autorių ir grąžinimo datą. Knygos negrąžinus iki mokslo metų galo, šeimai bus išrašyta sąskaita baudai už prarastą knygą sumokėti.

Visiems darželio – 4 klasės moksleiviams bibliotekininkė mokslo metų pradžioje duoda po patvarų neperšlampamą maišelį su mokyklos logotipu, kuris turėtų padėti moksleiviams nepamesti knygų ir apsaugotų jas nuo purvo, vėjo ar sniego pakeliui iš mokyklos  į namus. Moksleiviai turi nešiotis šį maišelį  į kiekvieną bibliotekos pamoką, jei nori skolintis knygas, video juostas ar DVD diskus.

Moksleiviai turi rūpintis pasiimtomis skaityti knygomis ir vaizdo kasetėmis, DVD diskais. Jie atsako už tai, jog knygos ir kasetės/diskai būtų grąžinti tokios būklės, kokios pasiėmė. Už suplėšytas arba pamestas knygas/kasetes/diskus reikės atlyginti žalą.

Galerija