Lietuvių /
/
Šeštadieninė mokykla

Susisiekite

Šeštadieninė anglų kalbos mokyklėlė 3-12 metų vaikams

  

 Sukūrė: Ignas Pavliukevičius, Rūta Dagilytė  ir Eglė Buikaitė - https://www.facebook.com/DoorsofLightPhotography;   įgarsino - Tomas, AISV šeštadieninės mokyklos moksleivis 

AISV šeštadieninė mokyklėlė skirta 3-12 metų vaikams. Šios programos tikslas - intensyviai mokyti(-is) anglų kalbos. Vaikai pagal amžių suskirstyti į skirtingas grupes. Patys mažiausi mokosi ne tik draugauti, dalintis, reikšti jausmus, lavinti rankeles, balsus, gerinti motoriką, bet ir tarti pirmuosius žodžius angliškai. Kiekvieną šeštadienį nagrinėjama skirtinga tema. Didžiąją laiko dalį kalbama ir dainuojama tik angliškai.

Kitų amžiaus grupių mokymo(-si) programa taip pat pagrįsta teminiu kalbų mokymusi. 5-8 metų vaikai trumpų (40 min.) pamokėlių metu mokosi anglų kalbos viena ar kita tema (pvz.: mano šeima, mano kambarys, kasdienė veikla ir t.t).9-12 metų vaikų programa taip pat pagrįsta teminiu planu, tačiau daugiau dėmesio kreipiama gramatikai, rašymui, kalbėjimo ugdymui, ne tik žodyno plėtrai. Tai, ką išmoksta per anglų kalbos pamokas, vaikai kartoja bei įtvirtina dailės, muzikos, dramos ir kompiuterių pamokėlėse. Programoje dirba patyrę ir energingi mokytojai iš užsienio ir Lietuvos.

Šeštadieninės mokyklėlės užsiėmimai prasideda 9:30 Subačiaus g. 41. Programa baigiasi 12:30 val. Vaikai turėtų atsinešti priešpiečius pertraukėlei (geriamo vandens mokykloje yra). Orams subjurus, siūlome atsinešti avalynę persiauti. Patiems mažiausiems kartais prireikia atsarginių rūbelių. Sąrašuose prie pagrindinio įėjimo skelbiamos pavardės ir kambariai, bei tvarkaraščiai.9-12 metų vaikai priėmimo metu testuojami ir paskirstomi į grupes ne pagal amžių ar mokykloje lankomas klases, bet pagal gebėjimus ir žinias.Visos kitos vaikų grupės (3-8 m.) sudaromos pagal amžių – trimečiai su trimečiais, keturmečiai tik su keturmečiais ir taip toliau.

 2018 m. pavasario sesijoje mokyklėlė veiks 13 šeštadienių - nuo sausio 20 d. iki gegužės 5 d. Nedirbsime vasario 17, kovo 10 ir balandžio 7 d. 
 
 
Mokėtina suma už vaiką yra 325 eurai. Galioja brolių/seserų 10% nuolaida.
 
Sumokėti reikia iki sausio 8 d.

 
Pasiteiravimui dėl vietų - rašykite adresu office@aisv.lt

Dėl ligos praleidus 2 ar daugiau šeštadienių iš eilės, pinigai grąžinami už antrą ir tolesnius praleistus šeštadienius, tik pateikus gydytojo pažymą. Tinka ir pagrindinės mokyklos ar darželio pažymos kopija.

Pervesdami mokestį už mokyklėlę banke, nepamirškite mokėjimo paskirties langelyje nurodyti vaiko vardą, pavardę ir amžių.